Seyir Tepesi’ne Belen imzası

Yayınlanma Zamanı : 26 Eylül 2018 Saat: 13:52

Seyir Tepesi’ne Belen imzası

Belen Kaymakamlığı tarafından yürütülen ve DOĞAKA tarafından finanse edilen ‘Seyr-i Belen Yürü ve Dinlen’ projesi kapsamında, Şehitler Abidesi mevkiinde yaptırılan ‘Seyir Terası’ otopark alanında, Şanlı Türk Bayrağı’nın önünde dev harflerden oluşan ‘Belen’ yazısı yerleştirildi.

‘Seyr-i Belen Yürü ve Dinlen’ Proje Koordinatörü Yeliz Sevim, 7 metre uzunluğunda, 1.50 metre yüksekliğindeki ‘Belen’ yazısının başharfinin Belen Kaymakamlığı’nın logosundan esinlenerek yapıldığını belirtirken, Seyir Terası girişine yerleştirilen yazının ilçenin simgesi haline geleceğini ifade etti.

Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın ise; günümüzde revaçta olan kent tanıtım yazılarının artık Belen Seyir Terasının önünde de olduğunu belirterek, ilçeye ve Seyir Terasına ziyarete gelen vatandaşların doğa ve deniz manzarası ile birleşen fotoğraf karesiyle tatlı hatıralar bırakacaklarını ve ‘Belen’ yazısının ilçeye ve Belen halkına hayırlı olacağını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"