Sahilli Çifti’ne ‘Deniz’ gibi sonsuz mutluluk

Yayınlanma Zamanı : 25 Eylül 2018 Saat: 13:37

Sahilli Çifti’ne ‘Deniz’ gibi sonsuz mutluluk

Arsuz Gazetesi imtiyaz sahibi Sedat Sahilli, ilk kez baba olmanın heyecanını yaşadı.  İlçede medya ve matbaa sektörünün tanınmış ismi olan Sedat Sahilli’nin eşi Başak, İskenderun Özel Palmiye Hastanesi’nde Op. Dr. Ali Yeter’in gerçekleştirdiği doğum operasyonuyla sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. Başak – Sedat Çifti, ilk bebeklerine ‘Deniz’ adını verdi.

Mutlulukların en büyüğünü yaşayan anne Başak Sahilli ile baba olmanın tarifsiz mutluluğunu yaşayan Sedat Sahilli, ilk bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşarken, “Evliliğimizin ilk meyvesine kavuşmanın sevinci ve heyecanı içerisindeyiz. Allah herkese böyle mutluluklar nasip etsin. Doğumu başarılı bir şekilde gerçekleştiren Op. Dr. Ali YETER ile doğumhanenin deneyimli tüm personeline iş disiplinleri ve sevgi dolu yaklaşımlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” derken, iyi dileklerini ileten herkese ayrıca teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"