Başkan Savaş’a ‘Özel’ ödül

Yayınlanma Zamanı : 25 Eylül 2018 Saat: 11:43

Başkan Savaş’a ‘Özel’ ödül

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 10’nuncu Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri’nde Gastronomi Evi Projesi ile “Kültür ve Tabiat Varlıklarının Korunması” kategorisinde yılın belediye başkanlığına layık görüldü.

Uluslararası statüdeki Yerel Yönetim Zirvesi’nİn ardından Valide Sultan Gemisi’nde gerçekleşen özel yemek ve 10. Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri’nde 12 farklı kategoride toplam 29 ödül verildi.

Aalen ve Kiel Belediyeleri ile Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa yaptığı ‘Gastronomi Evi ’projesi ile 10. Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri “Kültür ve Tabiat Varlıklarının Korunması” kategorisinde yılın belediye başkanı ödülüne layık görülen Başkan Savaş’ın ödülünü Başkanvekili Dr. Selim Matkap aldı.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret ederek ödülü takdim eden Başkan Vekili Dr. Selim Matkap, Hatay’a kazandırdığı projeler ile de Hatay’ı uluslararası platforma taşıyan Başkan Savaş’ı tebrik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"