Zehir tacirleri ‘Narkotik’ kıskacında

Yayınlanma Zamanı : 24 Eylül 2018 Saat: 11:37

Zehir tacirleri ‘Narkotik’ kıskacında

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği, son bir haftada gerçekleştirdiği 10 ayrı operasyonda, 17 kişiyi gözaltına altı.

Operasyonlarla ilgili İskenderun Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir. Bu doğrultuda; Narkotik Suçlar kapsamında 14/09/2018 ile 21/09/2018 tarihleri arasında İlçemizde 10 olay meydana gelmiş olup, ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 17 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır. Söz konusu olaylar kapsamında, 535 gr. esrar maddesi, 62 kök kenevir bitkisi, 28 adet captagon uyuşturucu hap, 21 gr. eroin maddesi ele geçirilmiştir. İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"