AÖF kayıt yenileme başladı

Yayınlanma Zamanı : 24 Eylül 2018 Saat: 16:33

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme süreci başladı. Her yıl yüz binlerce öğrenciye eğitim imkanı tanıyan AÖF, halihazırda bir bölüm okuyanlar için kayıt yenileme işlemlerini almaya başladı. 2018-2019 AÖF güz dönemi kayıt yenileme işlemi, Anadolu Üniversitesi sistemi üzerinden gerçekleştirilecek. Binlerce kişinin okumakta olduğu bölüme devam etmek üzere yapacağı kayıt yenileme sürecinde ders ekle ve sil aşamaları 5 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Kayıt Yenileme Temelde 4 Adım Üzerinde Gerçekleşecek

Ders seçimi ile başlayacak olan kayıt yenileme süreci, ücret ödeme, otomasyon kaydını kontrol etme ve e-kampus üzerinden ders kitaplarına erişme şeklinde 4 adımda ilerleyecek. Kayıt yenileme süreci, 24 Eylül-5 Ekim tarih aralığında tamamlanacak. Ödemeler Ziraat Bankası Üzerinden Yapılacak Ödemelerini Ziraat Bankası’nın bankamatik ve internet bankacılığı ekranı üzerinden yapabilecek olan öğrenciler, bunu 5 Ekim 23.30’a kadar tamamlayabilecek.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"