EXPO 2021’e dünya EXPO’su hazırlığı

Yayınlanma Zamanı : 22 Eylül 2018 Saat: 14:33

EXPO 2021’e dünya EXPO’su hazırlığı

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İtalya’da düzenlenen Dünya EXPO organizatörü AIPH’in 70’inci kuruluş yıl dönümü kutlama ve dünya EXPO organizasyonu çalışma toplantılarına katıldı.
Avusturalya ve Çin gibi ülkelerin şehirleri gerisinden bırakıp, 2021 Botanik Expo’sunu Hatay’a getirerek büyük bir başarıya imza atan Başkan Savaş’a İtalya’nın Padova kentinde yapılan toplantılarda Expo 2021 Hatay sorumlusu Ömer Faruk Çelebi, DASİFED ve Ekinciler Holding Başkanı Faruk Ekinci, Botanikçi Ladin Fidancılığın sahipleri Nidal Özdemir ve eşi Ahmet Özdemir de eşlik etti.

Başkan Savaş, dünyaca ünlü fidanlık fuarını inceledi

EXPO ailesi ile yapılan toplantılarda kenti başarıyla temsil eden ve dünyaca ünlü fidanlık fuarı Flormart’ı gezme fırsatı bulan Başlan Savaş, Pistoia şehrindeki dış mekan fidanlıkları yerinde inceleyerek, kentin  cennet bahçeleri gibi güzelleştirmenin; sosyal barış, huzur ve kırsal kalkınma için ne kadar önemli olduğuna dikkat çekti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"