İskenderun, güzel kalpli adama ağlıyor

Yayınlanma Zamanı : 18 Eylül 2018 Saat: 20:04

İskenderun, güzel kalpli adama ağlıyor

Dürüstlüğü ve mükemmel kişiliğiyle İskenderun’da çok sevilen Nebil Kırmızıoğlu, iki yıldan bu yana kanser teşhisinden sonra geçirdiği ameliyatlara yenik düşerek yaşama veda etti. Serbest muhasebeci olarak çalışan Nebil Kırmızıoğlu 56 yaşında vefat ederken, geride bıraktığı ailesini ve sevenlerini gözyaşlarına boğdu.

Tanıyanların gönlünde hoş sohbeti ve güleryüzlülüğüyle iz bırakan ve girdiği her ortamda neşeli tavırlarıyla sevilen Nebil Kırmızıoğlu’nun vefat haberinden sonra, Süleymaniye Mahallesi’ndeki evine yapılan taziye ziyaretlerinde hüzün ve gözyaşları eksilmedi.

Kırmızıoğlu Ailesi’ni yas’a boğan vefat haberinden sonra eşi Gülay Zubari Kırmızıoğlu adeta yıkıldı. Nebil Kırmızıoğlu’nun cenazesi; 19 Eylül Çarşamba günü Süleymaniye Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aşiyan-2 Apartmanındaki evinden Saat 11.00’de alınarak son yolculuğuna uğurlanacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"