Hüseyin Yayman’a da genel merkezde üst görev

Yayınlanma Zamanı : 15 Eylül 2018 Saat: 10:55

Hüseyin Yayman’a da genel merkezde üst görev

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan yardımcılığı görevine getirildi. AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığına atanan Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel’in ardından Milletvekili Yayman’ın da Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan yardımcılığı görevine atanmasıyla, Hataylı milletvekillerinin genel merkezde en üst görevlere atanması Hatay’daki partililer tarafından sevinçle karşılandı.

Bir önceki dönem, Kültür Bakan Yardımcılığı görevini başarı ile sürdüren, Vatan Gazetesinde köşe yazarlığı yaptığı ve 11 kitap yazdığı bilinen Milletvekili Hüseyin Yayman, sosyal medyadan yaptığı açıklama da “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Tanıtım ve Medya Başkan yardımcılığı görevine atanmış bulunmaktayım. Genel Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum Değerli Bakanım Mahi Ünal ile çalışmaktan şeref duyarım. Rabbim bizleri mahçup etmesin Hatay için daha çok çalışacağım” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"