Vali Ata, meclis toplantısına başkanlık etti

Yayınlanma Zamanı : 14 Eylül 2018 Saat: 9:40

Vali Ata, meclis toplantısına başkanlık etti

Hatay Valisi Erdal Ata, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen  meclis toplantısına başkanlık etti.

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Ata’nın yanı sıra Hatay Milletvekilleri Hüseyin Şanverdi, İsmet Tokdemir ve Lütfü Kaşıkçı, İlçe Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çüter, Başkan Necmettin Zaroğlu ve Oda Yönetim Kurulu üyeleri ile Oda üyeleri ve ilçe esnafı katıldı.

Meclis toplantısının açılış konuşmasını yapan Vali Ata, Reyhanlı’da yapılan yatırımlardan bahsederek, “Reyhanlı’da devlet yatırımlarımızı 39 ayrı sektörde 1.716.000 TL bütçe ile sürdürüyoruz. Bu bütçe ile yapılan yatırımlar göz önüne alındığında orta ölçekli bir ilimize yapılan yatırım bütçesi miktarının Reyhanlı için kullanıldığını görürüz. Elbette bu miktarı ve yapılan yatırımları yeterli görmüyoruz. Suriye meselesi gündeme geldiğinden bu yana neredeyse kendi nüfusu kadar Suriyeli misafire ev sahipliği yapan serhat şehrimiz Reyhanlı’nın halkı çok daha büyük ve güzel hizmetleri hak etmektedir” dedi.

Toplantı Meclis gündeminin görüşülmesi ve Reyhanlı ilçemizdeki iş insanı, esnaf ve vatandaşlarımızın dile getirdiği konuların soru cevap şeklinde gündeme getirilmesi ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı  görüş alış verişi ile devam etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"