İskenderun’daki 8 yeni okul hızla yükseliyor

Yayınlanma Zamanı : 14 Eylül 2018 Saat: 15:07

İskenderun’daki 8 yeni okul hızla yükseliyor

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, 2018-2019 eğitim öğretim yılı öncesi ilçede yapımı devam eden 8 okul binasının inşaatını yerinde inceledi.

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Şube Müdürü Ahmet Güven, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) yetkilileri, İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Medet Sönmez ve mahalle muhtarları ile birlikte gerçekleştirdiği inceleme gezisinde Kaymakam Soytürk, ilgili/yetkili kurum müdürleri ve yüklenici firma yetkililerinden idari ve teknik çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Cırtıman Ortaokulu, 23 Nisan Ortaokulu, Düğünyurdu İlkokulu, İskenderun İlkokulu, Cemal Gürsel Ortaokulu, Modernevler Anaokulu, Bitişik İlkokulu ve Akçay Ortaokulu olmak üzere yapımı devam eden okulları tek tek gezen Kaymakam Soytürk, yürütülen çalışmaların özveri ve ehemmiyet çerçevesinde hızlandırılması ve eksikliklerin tamamlanması yönünde talimat verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"