Vefakar Polise teşekkür

Yayınlanma Zamanı : 12 Eylül 2018 Saat: 11:59

Vefakar Polise teşekkür

Hatay Valisi Erdal Ata, Reyhanlı’da sınır bölgesinde yaralı halde bulduğu Suriyeli kadını 2 kilometre sırtında taşıyarak ambulansa ulaştıran Başpolis Ömer Kılıçarslan ve ekip arkadaşını takdir belgesi ile ödüllendirdi.

Vali Ata, Hatay İl Emniyet Müdürlüğündeki ödül programında, 4 Eylül’de sınırı yasa dışı yollarla geçerken yaralanan kadını sırtında taşıyarak ambulansa kadar götüren emniyet görevlilerini kutladığını belirtti.

Bu davranışın Türk polisinin ne kadar vefakâr olduğunun bir göstergesi olduğunu vurgulayan Vali Erdal Ata, “Bir taraftan asayiş ve güvenliğin sağlanması için emniyet ve jandarmamız gece ve gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışırken, bir yandan da bu tür durumlara duyarsız kalmayıp örnek bir tutum sergilemişlerdir. Arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ata, konuşmasının ardından Başpolis Ömer Kılıçarslan ve görev arkadaşı polis memuru Medet Yalçın Bakoğlu’na takdir belgelerini verdi.

Başpolis Kılıçarslan ve amirleri de Vali Ata’ya teşekkürlerini sunarak, “Millet olarak hainlere cezasını en sert şekilde verirken, mazlumlara da merhametle yaklaşmasını bilen bir milletiz. Benim yerimde kim olsa o şekilde yaklaşacaktır. O günden bu yana çok güzel mesajlar aldım ” şeklinde konuştu.

Törene İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürü Nadir Örten ile yetkililer katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"