Aral Kırtasiye’den WhatsApp ile alışveriş imkanı

Yayınlanma Zamanı : 12 Eylül 2018 Saat: 17:37

Aral Kırtasiye’den WhatsApp ile alışveriş imkanı

Geniş ürün yelpazesi ile 2018-2019 eğitim öğretim yılına merhaba diyen Aral Kırtasiye, İssume Halkı’nın hizmetine açıldı. Okul alışverişi için whatsapp hattından sipariş alarak velilere büyük kolaylık sağladıklarını söyleyen İşletme Sahibi Serkan Küşne, ailelere hem güvenilir ve avantajlı okul alışverişi imkanı sunduklarını, hem de vakit tasarrufu sağladıklarını dile getirdi.

Yeni açılan bir işletme olarak, Belen Halkı’na hizmet sunmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Aral Kırtasiye Sahibi Serkan Küşne, “Belen İlçesi, İssume Mahallesi’ne, halkın ihtiyaçlarını karşılayabilecek, geniş ürün yelpazesine sahip bir kırtasiye açtık. Tüm devlet ve özel okulların, öğrencilerine verdikleri ihtiyaç listesini karşılayacak seçeneklerimiz, her bütçeye göre bulunmaktadır. Ayrıca isteyen velilerimiz whatsapp hattından dahi ihtiyaç listesini yollayabilir ve bu şekilde istedikleri ürünleri hazırlayabiliriz. Amacımız; 7 / 24 velilerimiz ve öğrencilerimize hizmet sunmak. Bu vesileyle, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim döneminde başarılar dileriz” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"