Yeni müdüre ‘Hoşgeldiniz’ ziyareti

Yayınlanma Zamanı : 10 Eylül 2018 Saat: 11:14

Yeni müdüre ‘Hoşgeldiniz’ ziyareti

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim Kurulu, İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Mustafa Mithat Tolunay’ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Her zaman olduğu gibi bundan sonra da emniyet teşkilatının yanında olacaklarını söyleyen İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanmasında özveri ile çalışan, 7/24 Aralıksız görev yapan emniyet mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz. İskenderun’da başladığınız yeni görevinizde de şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına hayırlı görevler dileriz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay ise, emniyet teşkilatının her zaman halkın huzur ve güvenliği için çalıştığını vurgulayarak, İskenderun yararına yapılacak tüm projelerde STK’ların yanında olacaklarını belirtti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"