Tosyalı Ailesi’ni yıkan ölüm!

Yayınlanma Zamanı : 09 Eylül 2018 Saat: 14:30

Tosyalı Ailesi’ni yıkan ölüm!

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Fuat Tosyalı, Fatih Tosyalı ve Ayhan Tosyalı’nın kuzenleri Mustafa Tosyalı geçirdiği beyin kanaması sonucu ameliyata alınmış ve bir süredir hastanede tedavi görüyordu. Yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama veda eden Mustafa Tosyalı’nın 43 yaşında vefat etmesi ailesini ve sevenlerini yıktı.

Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra Tosyalı Holding’de işe başlayan ve başarılı olmasının yanısıra dürüst ve mütevazı kimliğiyle çok sevilen Mustafa Tosyalı, evli ve iki çocuk babasıydı.

Eşinin vefat haberini aldığında feryatlarıyla herkesi ağlatan Senem Tosyalı, eşinin tedavisi boyunca yaşama tutunması için çırpınıp durdu. Tosyalı Ailesi de, dayılarının oğlunun vefat haberiyle birlikte İskenderun’a gelerek, taziyeleri kabul etti.

Güney Gazetesi’nin de İmtiyaz Sahipliğini yapan Mustafa Tosyalı’nın vefat haberini alan ailesi, iş arkadaşları ve yakınları gözyaşlarına boğuldu. Genç yaşta vefat eden Mustafa Tosyalı’nın cenazesi 10 Eylül Pazartesi günü Kaptan Paşa Camisi’nde kılınacak öğle namazının ardından Karaağaç Asri Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"