Minik prenses Bella vaftiz oldu

Yayınlanma Zamanı : 05 Eylül 2018 Saat: 11:06

Minik prenses Bella vaftiz oldu

İskenderun Karasun Manuk Ermeni Kilisesi, görkemli bir vaftiz törenine ev sahipliği yaptı. İskenderun Söz Gazetesi Muhabiri Ketrin Tabaş’ın Erkek Kardeşi Kimya Mühendisi Garbis Tabaş ile Cecil Tabaş’ın tek çocuğu Bella Tabaş vaftiz olarak Hıristiyanlığa ilk adımı attı.

Hatay Ermeni Kiliseleri Din Görevlisi Avedis Tabaşyan tarafından gerçekleştirilen Vaftiz töreninde mutluluklarını sevdikleri ve yakın dostları ile paylaşan Garbis – Cecil çifti, hayatlarının en özel ve anlamlı gününde yanlarında olan herkese teşekkürlerini sundu. Törende Derhayr Avedis Tabaşyan tarafından yağ ile kutsanıp ilk hağurtutyun’unu alan Minik Bella’nın Vaftiz Anne ve Babalık görevini ise Celin-Arda Melkonyan çifti üstlendi.

Tabaş ve Özçin Ailelerinin güzeller güzeli torunları Bella’nın vaftiz töreninde davetlileri büyük bir sevinçle ağırlayan Büyükanne ve Büyükbabalar Yıldız-Yakup Tabaş ve Anita-Garbis Özçin’in de heyecanları gözlerinden okunurken, düzenlenen tören daha sonra kilise salonunda kesilen pasta ile son buldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"