Sakat numarası işe yaramadı!

Yayınlanma Zamanı : 04 Eylül 2018 Saat: 12:39

Sakat numarası işe yaramadı!

Hatay halkının güvenliği ve huzur için Hatay’ın 15 ilçesinde önlemler alan Hatay Büyükşehir Belediyesi 1. Bölge Zabıta Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşların duygularını istismar eden dilencilere operasyon düzenledi.

Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’da operasyon düzenleyen HBB 1.Bölge Zabıta Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, haksız bir şekilde ve emek harcamadan para kazananların önüne geçebilmek amacıyla denetimler gerçekleştirdi.

 

Antakya’da tekerlekli sandalyede dilencilik yapan ve hiçbir engeli bulunmayan dilenciyi yakalayan HBB Zabıta ekipleri, gerekli işlemlerin yapılmasının ardından dilenciyi HBB Zabıta Şube Müdürlüğüne getirerek cezai işlem uyguladı.

Vatandaşların huzur, güven ve rahatı için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini belirten HBB Zabıta ekipleri, dilenci operasyonlarına devam edeceklerini bildirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"