İskenderun’da kanalizasyon hattı çöktü

Yayınlanma Zamanı : 04 Eylül 2018 Saat: 12:53

İskenderun’da kanalizasyon hattı çöktü

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), vatandaşlardan gelen şikâyet ve talepleri değerlendirerek altyapının önemli unsuru olan kanalizasyon hatlarındaki arızalara hızlı ve kontrollü bir şekilde müdahale ediyor.

Hatay genelinde oluşturulan motorize ekiplerin gece gündüz demeden kanalizasyon tıkanıklığı, parsel baca tamiri, yağmur ızgarası temizliği, kötü koku vb. gibi sorunlara yapılan müdahaleler sayesinde vatandaşların önemli derecede rahatladığını vurgulayan müdürlük, bu bağlamda İskenderun İsmet İnönü Mahallesi 723 Sokak’ta bulunan kanalizasyon hattının çökmesiyle oluşan tıkanıklık ve kötü kokunun giderilmesi amacıyla 200’lük borular ile 25 metrelik yeni hattın döşenerek sorunun giderildiğini bildirdi.

Herhangi bir altyapı sorunuyla karşılaşılması durumunda ALO 185 HATSU Çağrı Merkezi’ne bildirimlerin yapılmasını hatırlatan HATSU, arıza hattına yapılacak aramalar sayesinde sorunlara karşı müdahalede daha hızlı bir yol izlenmiş olacağını hatırlattı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"