Çıkarıldığı işe mahkeme kararıyla geri döndü

Yayınlanma Zamanı : 03 Eylül 2018 Saat: 17:03

Çıkarıldığı işe mahkeme kararıyla geri döndü

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan tek gündemi görüşmek üzere toplandı.

Belediyede görev yapmakta iken sözleşmesi sona eren ve tekrar sözleşmesi yenilenmeyen Meltem Merve Biçer’in Gaziantep 2. İdare Dava Dairesine istinafta bulunması ve mahkemenin istinaf başvurusunu kabul ederek davacının yapılan işlemin iptali ile görevine iadesine karar vermesi üzerine toplanan mecliste, gündem dışı konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Zabıta Haftası’nı kutlayarak, görev yapan bütün zabıta personelini tebrik etti.

Yapılan gündem dışı konuşmaların ardından gündem maddesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündem maddesi şöyle:

Belediyemizde görev yapmakta iken sözleşmesi sona eren ve tekrar sözleşmesi yenilenmeyen Meltem Merve BİÇER, Gaziantep 2. İdare Dava Dairsine istinafta bulunmuş ve mahkeme istinaf başvurusunu kabul etmiş ve davacının yapılan işlemin iptali ile görevine iadesine karar vermiş olup, kurumumuzda halihazırda boş sözleşmeli mühendis kadrosunun bulunmamasından dolayı mahkeme kararının ivedilikle yerine getirilebilmesi için 1 adet mühendis kadrosunun tadil edilmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"