Hatay’a değer katan mülki amirlere atama

Yayınlanma Zamanı : 01 Eylül 2018 Saat: 13:29

Hatay’a değer katan mülki amirlere atama

İçişleri Bakanlığı 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 471 Mülki İdare Amiri’nin görev yerleri değiştirildi. Konuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ise Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu kararlar doğrultusunda Hatay’da vali yardımcısı ve üç ilçeye de yeni kaymakam atandı.

Halkla kurduğu gönül köprüsü ile çok sevilen, gittiği her yerde büyük bir sevgi seliyle karşılanan ve başarılarıyla gözdolduran Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanırken, Belen ilçe Kaymakamlığına ise Keban ilçe Kaymakamı Hayrettin Baskın atandı. Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Antakya Kaymakamlığına atanırken, Vali Yardımcılığına ise Maçka Kaymakamı Orhan Aktürk atandı. Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Sandıklı Kaymakamlığına tayin oldu. Kumlu Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu, Gölova Kaymakamlığına, Kumlu Kaymakamlığına, Altunhisar Kaymakamı Ercan Kayabaşı atandı. Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Ankara Vali Yardımcılığına atanırken, Ataşehir kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu da Kırıkhan kaymakamlığı görevine getirildi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"