ABD ürünlerine boykot çağrısı

Yayınlanma Zamanı : 16 Ağustos 2018 Saat: 18:05

ABD ürünlerine boykot çağrısı

Ülkü Ocakları İskenderun İlçe Başkanı Bünyamin Saraçoğlu, son günlerde ülkeye yönelik ekonomik saldırılarını arttıran ABD’nin Türk milletine diz çöktüremeyeceğini söyledi. 100 yıl önce yokluk ve zorluk içerisinde olmasına rağmen mandacılığı kabul etmeyen milletimizin, istiklal ve istikbali için neler yapacağını tüm dünyaya defalarca gösterdiğini ifade eden Saraçoğlu, Türk milletinin bekasına yönelik her saldırıda birlik olmayı başardığını ve hainlere geçit vermediğini söyledi.

İskenderun Ülkü ocakları olarak, vatandaşları daha sıkı bağlarla birlik olmaya ve ABD ürünlerine karşı yerli malı ürünleri tercih etmeye davet eden Saraçoğlu, “Şunu çok net şekilde görüyoruz ki; ederi bir dolar olan hainlerin bu son çırpınışlarıdır. Allah’ın izni ile çırpındıkça battıklarına tüm dünya şahit olacaktır. Yüz yıllardır Türk milletine derin düşmanlıklar besleyen küresel emperyalizmin ve siyonizmin uşakları ABD ve yan ürünleri iyi bilmelidir ki bizim için ‘Vatan, bir kuru ekmek parçasıyla mutlu olunabilen yerin adıdır’ ve hiç bir baskı ekonomik yaptırım bizleri bu sevdamızdan vazgeçiremeyecektir. Gelinen bu durumda yaşanan hadiselerin siyasi fikir ayrılıklarının dışında olduğunu ve ülkece birlik olmamız gerektiğini görmekteyiz. Türk milleti tarihin her döneminde, bekasına yönelik gerçekleştirilen her saldırıda birlik olmasını bilmiş ve hainlere geçit vermemiştir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"