Gelişim’de 10’ucu yıla kıdem plaketi

Yayınlanma Zamanı : 15 Ağustos 2018 Saat: 11:17

Gelişim’de 10’ucu yıla kıdem plaketi

İskenderun Gelişim Hastanesi’nde 10 yılını dolduran, 39 sağlık personeli plaketle ödüllendirildi. Sağlık hizmetinin vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaştırılması için mücadele eden sağlık personeli arasında 10’ncu yılını dolduran personele plaketleri hastane idari kadrosu tarafından törenle takdim edildi.

Özveriyle çalışan personele tek tek teşekkür eden Gelişim Hastanesi Genel Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Tekinsoy, “Bir kurumun ana desteği ve gücü çalışanlarıdır. Güzel hastanemizin seçkin insanlarıyla birlikte çalıştığım için çok mutluyum. Büyük bir aile olan hastanemizde, 10 yılını tamamlayan personelimizi plaketle onurlandırmak istedik. Nice 10 yıllara” dedi.

10 yılı dolduran sağlık personeli şöyle:

Uzm. Dr. Salih Ağar, Uzm. Dr. Ergün Saraçoğlu, Uzm. Dr. Emin Turhan, Op. Dr. Metin Pişkinpaşa, Uzm. Dr. Atilla Kara, Uzm. Dr. M. Nihat Özer, Op. Dr. Mustafa İşler, Hatice Uygun, Mahmut Yıldırım, Hülya Özütok, Şahide Halimoğlu, Eşe Sönmez, Özlem Güneş, Nihal Büyüktepe, Suzan Ayşe Akyol, İlknur Serarslan, Elem Affazoğlu, Bedia Kiremit, Emine İrem Uçmaz, Sevda Köksal, Nurcan Atar, Tülay Kara, Özlem Helli, Çiğdem Sezin Portakal, Özgül Kılıç, Sevim Sökmen, Nesrin Özbulur, Sevda Ekenel, Eda Adıgüzel, Ahmet Serkan Bolat, Doğan Basan, Muzaffer Bayraktar, Mahmut Benli, Arefet Hançer, Fatma Meral Güllü, Zeynep Şanlı, Nuray Yıldırım, Seher Tintaş Yavuz.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"