Kurmay Albaydan, duygu yüklü veda ziyareti

Yayınlanma Zamanı : 14 Ağustos 2018 Saat: 13:54

Kurmay Albaydan, duygu yüklü veda ziyareti

İzmir Güney Deniz Saha Komutanlığı’na tayini çıkan İskenderun Deniz Üs Komutanı Kurmay Albay Aykar Tekin, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne gerçekleştirdiği veda ziyaretinde basın mensuplarıyla biraraya geldi. iyi diyalog içerisinde olduğu basın mensuplarına desteklerinden dolayı teşekkür eden Kurmay Albay Tekin, zaman zaman duygu dolu anlar yaşadı.

İlçede görev yaptığı süre içerisinde İskenderun’a önemli hizmetler yapma gayreti içinde olduklarını ifade eden Kurmay Albay Tekin, “İskenderun Türkiye’nin en önemli yerleşim yerlerinden biri. Gerek ekonomik, gerekse sosyal yönden büyük öneme sahip. Görev yaptığım süre içinde hep önemli hizmetler yapmayı hedefledik. Siz basın mensuplarına da bu süre zarfında desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sürekli iyi diyaloglar içerisinde olduk. Sizleri tanımaktan ötürü çok mutluyum. İzmir’e yolunuz düştüğünde orada da bir yeriniz olduğunu unutmayın! Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Cıncık da, bölgemizin gelişmesine katkı sağlayan tüm idarecilere her zaman destek olduklarını ifade ederek, İskenderun Deniz Üs Komutanı Kurmay Albay Aykar Tekin’e yeni görev yerinde başarılar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"