Battı çıktıda son viraj.. Altgeçit asfaltlanıyor

Yayınlanma Zamanı : 14 Ağustos 2018 Saat: 13:14

Battı çıktıda son viraj.. Altgeçit asfaltlanıyor

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Lütfü Savaş, İskenderun’da üç kavşağı birleştirerek ulaşım kolaylığı sağlayacak olan Pac Meydanı Battı – Çıktı Projesi’nin son durumunu inceledi.

Pac Meydanı, eski üst geçit ve Tayfur Sökmen Bulvarı’nı birleştiren entegre projede, yan yolların asfaltlanarak trafiğe açılmasının ardından, alt geçitte sıcak asfalt serimi çalışmalarının başladığını söyleyen Başkan Savaş, projenin çok kısa bir zamanda tamamlanacağını söyledi.

İskenderun’un giriş ve çıkış noktalarındaki trafik yoğunluğunu büyük ölçüde rahatlatacak olan Pac Meydanı Battı – Çıktı Projesi’nin ilçenin çehresini değiştireceğini belirten Başkan Savaş,  1700 metre uzunluğundaki alt geçitteki asfaltlama ve peyzaj düzenleme çalışmalarının da tamamlanmasıyla alt geçidin de trafiğe açılacağını ifade etti.

İskenderun trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan battı – çıktı çalışmalarımız sona geldi. İskenderun'umuza, tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

Lütfü Savaş paylaştı: 14 Ağustos 2018 Salı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"