Ruhun şad olsun şehidim

Yayınlanma Zamanı : 13 Ağustos 2018 Saat: 17:05

Ruhun şad olsun şehidim

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Trabzon’un Maçka ilçesinde şehit düşen Jandarma Astubay kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in şahadetinin Sene-i Devriyesi nedeniyle Bekbele’deki baba evinde okutulan Mevlid-i Şerife katıldı.

Mevlid-i Şerif programına, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi, Dingil, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar askeri ve sivil erkân ile şehidin akrabaları ve vatandaşlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından ilçe müftülüğünde görevli imamlar tarafından Şehit Ferhat Gedik ve tüm şehitlerimiz için dua okundu. Mevlit sonrasında İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, şehidin anne ve babası ile ailesine başsağlığı ve sabır dileklerini iletti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"