Belen’de taşkın riskine set önlemi

Yayınlanma Zamanı : 07 Ağustos 2018 Saat: 11:34

Belen’de taşkın riskine set önlemi

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, toprak kaymalarının önüne geçmek, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak adına ilçede kritik ve ihtiyaç duyulan noktalarında yol genişletme, istinat duvarı ve yağmur sularının tahliyesi için yaptığı çalışmalarla takdir topluyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Kıcı Mahallesi camii yolu üzerinde devam eden ve 20 gündür devam eden istinat duvarı çalışmalarının hummalı bir şekilde devam ettiğini söyleyen Başkan Vurucu, uzunluğu 80 metre, yüksekliği ise 3 metre olarak devam eden duvar örgüsünde yaklaşık 10 personelin mahallede yaşayan vatandaşların refahı için canla başla çalıştığını ifade etti.

Vatandaşların isteklerini değerlendirme noktasında doğru hareket etmeye ve her zaman en sağlıklı ve güvenilir hizmeti sunmaya özen gösterdiklerini söyleyen Başkan Adnan Vuurcu, Halilbey Mahallesi’nde bulunan Gedik Camii önünde bulunan yolda da yağmur sularının tahliye çalışmalarının başladığını ve mahalle sakinlerinin hava koşulları sebebiyle yağmur yağdığında yaşadıkları taşkınları gidermek adına yağmur suyu drenaj kanal çalışmalarının da hızla devam ettiğini ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"