Hatay’ı temsil edenlerden örnek birliktelik

Yayınlanma Zamanı : 02 Ağustos 2018 Saat: 9:26

Hatay’ı temsil edenlerden örnek birliktelik

Hatay Valisi Erdal Ata, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ilimizi temsil eden eski ve yeni Milletvekilleri ile yemekte bir araya geldi.
Vali Erdal Ata ev sahipliğinde samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen programa özel bir nedenden dolayı Milletvekili Lütfi Kaşıkçı katılamazken, Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Suzan Şahin, Vali yardımcıları Orhan Mardinli ve Mahmut Hersanlıoğlu, İl Jandarma Komutanı Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk katıldı.
Savon Otel’de gerçekleşen akşam yemeğinde Hatay Valisi Erdal Ata, eski ve yeni Hatay Milletvekilleri ile bir süre sohbet ederek, vatandaşlarımızın talep ve beklentileri ile Hatay’ın temel sorunları ve bunların çözümü konusunda elbirliğiyle neler yapılabileceği hususunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Hatay Milletvekilleri de ev sahipliği ve bu birlikteliği sağladığı için Hatay Valisi Erdal Ata’ya teşekkür ederek, Hatay’a yapılması planlanan hizmetler hakkında istişarede bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"