Emeklilerin kış hazırlığı erken başladı

Yayınlanma Zamanı : 25 Temmuz 2018 Saat: 10:36

Emeklilerin kış hazırlığı erken başladı

Türkiye Emekliler Derneği İskenderun Şubesi Mali Sekreteri Hüseyin Göde, dernek üyesi emekliler için 6 ay vadeli taksitli kömür satışlarının başladığını duyurdu.

Mali Sekreter Hüseyin Göde, kışa hazırlık yapmak isteyen emeklileri kayıt yaptırmak için derneğe davet ederken, ödemede de kolaylık sağlandığını ifade etti.

Dernek olarak, emeklilerin yaşam tarzını kolaylaştıracak hizmetler hayata geçirmeye çalıştıklarını söyleyen Göde, “Dernek üyesi emeklilerimize sağladığımız hizmetlerden biri olan kışlık yakacak kömürü 6 eşit taksitle üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Ayrıca kömürler evlerinin önüne kadar bırakılmaktadır. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isteyen veya bu hizmet için kayıt yaptırmak isteyen emeklilerimizi Uygunlar Beyaz Eşya ve Mobilya karşındaki derneğimize bekliyoruz. Kayıt almaya bugün itibariyle başladık. Kışa hazırlık yapmak isteyen üyelerimiz, kömürlerinin siparişini verebilirler” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"