Evet, sen vefasızsın Muharrem İnce!

Yayınlanma Zamanı : 20 Temmuz 2018 Saat: 10:45

Evet, sen vefasızsın Muharrem İnce!

24 Haziran cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi FOX TV’de Fatih Portakal’ın, “24’ünde eğer bu seçimden mağlup çıkacak olursanız, Kemal Kılıçdaroğlu’nun karşısında aday olur musunuz?” sorusuna verdiği cevap daha tazeliğini korurken, Muharrem İnce’nin olağanüstü genel kurul talebi çabalarıyla birlikte aday olacağı mesajları İnce’ye güvensizlik yarattı.

Fatih Portakal’ın sorusuna, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na haksızlık edemem. Ola ki kazanamadım. Sayın Genel Başkan gel danışmanım ol derse olurum.  Yardımcı ol derse, yardımcısı olurum. Ama asla karşısına aday olmam. Aslaa.. Asla karşısına aday olmam. Çünkü karşısına aday olarak çıkmış birini Cumhurbaşkanı adayı yapmışsa.. Ben vefalı bir insanımdır. Yanlışlarını söylerim. Şunlar şunlar şunlar yanlış derim. Ama kendisiyle böyle bir yarışa bir daha asla girmem. Ben karşı karşıya gelmem kendisiyle. Çünkü bir insanın, bir faninin kolay kolay yapamayacağı bir şeyi yaptı. Ben vefasız bir insan değilim. Bana bunu yapan birinin karşısına geçmem” cevabını veren Muharrem İnce’nin tavrına sosyal medyada tepki gösteren vatandaşlar, “Evet, sen vefasızsın Muharrem İnce!” paylaşımlarını yapıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"