Kuralar yarın çekiliyor

Yayınlanma Zamanı : 16 Temmuz 2018 Saat: 10:58

Hatay’ın Anavatana katılışı münasebetiyle her yıl birbirinden renkli etkinliklerin altına imza atan Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) bu yıl da farklı organizasyonları Hataylılarla buluşturuyor. Bu seneki renkli etkinliklerin başında gelen Hatay’ın Anavatana Katılışı Özel Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonanın akışında herhangi bir aksaklığa yer vermemek için, sporcuların kayıt iptal taleplerini en geç 16 Temmuz Pazartesi günü saat 18.00’e kadar bildirmeleri gerekiyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda ve Defne Belediyesi katkılarıyla gerçekleşecek turnuvaya  Hatay’ın yanısıra, Gaziantep, İstanbul, Adana, Niğde, Kahramanmaraş, Karaman, Malatya, Tokat, Ankara ve Mersin’nden bilardoseverler başvuruda bulundu. Sadece Hatay’dan değil şehir dışından da katılımın yüksek olduğu şampiyonaya katılacak sporcular listesinin illere göre sınıflandırılması tamamlandı.

Özellikle şehir dışından katılacak sporcuların ilk maç günü ve saatine rahat hazırlık yapabilmeleri için kuraların 17 Temmuz Salı gününe alındığını da ifade eden yetkililer, kuranın Hatay Bilardo İl Temsilciliği Facebook sayfasından canlı yayınlanacağını aktardı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"