Orman yangınlarına karşı etkili mücadele eğitimi

Yayınlanma Zamanı : 14 Temmuz 2018 Saat: 14:56

Orman yangınlarına karşı etkili mücadele eğitimi

Dörtyol’da orman yangınlarına karşı etkili mücadele eğitimi ve denetimi yapıldı. Orman yangınlarını söndürme personeline araç ve gereçlerin etkili kullanımı ve araç denetimi için yapılan bilgilendirmeye, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mimar Sinan Özkaya, beraberinde Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü Muzaffer Ketmen ve Dörtyol Orman İşletme Müdür vekili Osman Koç katıldı.

Kuzuculu mahallesinde orman yangınlarını söndürme istasyonunun da ziyaret edildiği toplantıda, yangın söndürme personeline orman yangınlarıyla mücadele kapsamında daha etkin ve verimli mücadele yöntemleri ile yangında kullanılan araç ve gereçlerin etkili kullanımı anlatıldı.

Bölge Müdür Yardımcısı Özkaya ve beraberindekiler yangın istasyonunda bulunan yangın söndürmede kullanılan araç ve gereç denetiminde bulunarak görevli personellerden durumları hakkında bilgiler aldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"