Doç. Dr. Behice Kurtaran’ı anne acısı ağlattı

Yayınlanma Zamanı : 11 Temmuz 2018 Saat: 14:11

Doç. Dr. Behice Kurtaran’ı anne acısı ağlattı

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Behice Kurtaran’ın annesi Mira Kurtaran’ın vefatı tüm aileyi ağlattı. Uzun süredir tedavi gören Mira Kurtaran 80 yaşında yaşamını yitirirken, İskenderunlu akademisyen Doç. Dr. Behice Kurtaran’ın gözyaşları dinmedi.

Türkiye’nin en ünlü enfeksiyon uzmanlarından biri olan Doç. Dr. Behice Kurtaran, başarılı çalışmalarıyla göz dolduran çok başarılı bir akademisyen. Hem başarıları, hem de melek gibi kalbiyle tanıyanların gönlünde taht kuran güzel akademisyenin annesinin vefatını duyan arkadaşları ve dostları bu acılı gününde Behice Kurtaran’ı yalnız bırakmadı.

İskenderun’da kuyumculuk yapan Can ile Jina ve Maria’nın da anneleri olan ve Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’nde yaşamını yitiren Mira Kurtaran’ın cenazesi 12 Temmuz günü Saat: 16.00’da İskenderun Ortodoks Kilisesi’ndeki törenin ardından Karaağaç Asri Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"