Saha komiserlerinin sezon sonu buluşması

Yayınlanma Zamanı : 09 Temmuz 2018 Saat: 11:02

Saha komiserlerinin sezon sonu buluşması

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Hatay Şube Yöneticileri, sezon sonu münasebetiyle futbol karşılaşmalarının düzenli bir şekilde oynanması için görevlerini başarıyla sürdüren saha komiserleriyle bir araya geldi.

Hatay ASKF Genel Başkanı Mehmet Öztürk, Türkiye Saha Komiserleri Derneği Hatay Şube Başkanı Haluk Görün ve spor adamlarının katılımıyla gerçekleşen buluşmada hem yılın değerlendirilmesi, hem de önümüzdeki sezonun planlaması yapılırken, spor adamları ayrıca yaştan dolayı görev süreleri sona eren saha komiserlerine de plaket takdim etti.

Türkiye Saha Komiserleri Hatay Şube Başkanı Haluk Görün, katılımcılara teşekkür ederek, saha komiserlerinin yeni sezonda da özverili çalışmalarının devam edeceğine vurgu yaptı. Görün, daha sonra,  spora katkıları ve desteklerinden dolayı Hatay ASKF Genel Başkanı Mehmet Öztürk’e plaket takdim etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"