Kadına şiddete karşı barodan özel tim

Yayınlanma Zamanı : 02 Temmuz 2018 Saat: 11:28

Kadına şiddete karşı barodan özel tim

Hatay Barosu, kadına şiddete karşı koruma amaçlı özel bir birimi oluşturarak, ihbar hattını devreye soktu. Şiddet gören kadınların, günün hangi saatinde olursa olsun başvurabilecekleri telefon numarası ise (0.534) 594 23 43 olarak açıklandı.

Hatay Barosu Kadın Komisyonu Başkanı Av. Meral Asfuroğlu, “Hatay Barosu, şiddet mağduru kadınlara ve kadınların hukuki hakları konusunda acil ve doğrudan danışma ve rehberlik hizmeti sunmak amacıyla sadece bu hizmete özel bir danışma hattını devreye sokmuş bulunmaktadır. Şiddet mağduru kadınlar ve hukuki hakları konusunda bilgi almak isteyen kadınlar, bu hattı arayarak, Hatay Barosu Kadın Hukuku Komisyonu üyesi avukatlara ulaşıp, danışma ve rehberlik hizmetine kolaylıkla ulaşacaklardır. 0534-5942343 numaralı hattımızda avukatlarımız nöbet usulü ile danışma ve rehberlik hizmeti vermeye hazırdır” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"