Güzel insanların mutluluk tablosudur bu

Yayınlanma Zamanı : 30 Haziran 2018 Saat: 13:26

Güzel insanların mutluluk tablosudur bu

Türkiye’nin ‘yargı’ camiasının zirvedeki ismi Mehmet Durgun, kızı Esra Nur’un mezuniyetinde, ailesiyle birlikte tam bir mutluluk tablosu sergiledi. İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nden mezun olan Esra Nur Durgun, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni başarıyla tamamladı.

Türk Yargısı’nın en kritik günlerinde Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’na(HSYK) seçilerek dürüst ve adaletli kişiliğiyle tüm Türkiye’nin gönlünde taht kuran Mehmet Durgun, kızının mezuniyet töreninde duygu dolu anlar yaşadı.

Gazi Üniversitesi’nde dün yapılan mezuniyet töreninde eşi Sevim ve çocukları Merve, Esra Nur, Zeynep ve Aybüke ile birlikte örnek bir tablo oluşturan Mehmet Durgun, çocuklarının başarılarıyla gurur duyuyor.

İyi bir hukukçu olma yolunda çok başarılı olan Merve Durgun’un ardından ikinci çocuğunu da üniversiteden mezun etmenin gururunu yaşayan Durgun Ailesi, mezuniyet töreninde yakınlarıyla birlikte Esra Nur’un mutluluğuna mutluluk kattı.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"