Sen nasıl babasın ya?

Yayınlanma Zamanı : 28 Haziran 2018 Saat: 17:11

Sen nasıl babasın ya?

Hatay Valiliği, ulusal bir kanalın ihbar hattına gönderilen ve yayımlanarak herkesi etkileyen Antakya’da öz çocuğuna balkonda şiddet uyguladığı iddia edilen babanın görüntüleriyle ilgili açıklama yaptı. Çocuğunu sopayla ve maşayla öldüresiye dövdüğü görünen görüntülerdeki babanın gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, görüntülerle ilgili güvenlik birimlerince inceleme başlatıldığı ve soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Şiddete maruz kalan çocuğun, Çocuk Şube ekipleri görevlileri gözetiminde doktor kontrolünden geçirildiği belirtilen Hatay Valiliği’nin açıklaması şöyle:  “27 Haziran 2018 Çarşamba günü özel bir TV kanalının ihbar hattına gelen ve “Bu Nasıl Baba” başlığı ile yayınlanan aile içi şiddet görüntüleri ile ilgili olarak güvenlik birimleri inceleme başlatmıştır. Yapılan inceleme neticesinde; 12 yaşındaki öz erkek evladına şiddet uygulayan kişinin, ilimiz Antakya İlçesi Akevler Mahallesinde ikamet eden, eşinden boşanmış ve iki çocuk sahibi S.Ç. isimli baba olduğu belirlenmiştir. Çocuk Şube ekipleri görevlileri gözetiminde doktor kontrolünden geçirilen ve babaanne yanında büyüyen çocukların psikolog ve sosyolog eşliğinde verdiği bilgiler üzerine, S.Ç. isimli baba, adli makamların talimatı ile gözaltına alınmıştır. Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma sürdürülmektedir.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"