İlçe ziyaretinin durağı Samandağ oldu

Yayınlanma Zamanı : 28 Haziran 2018 Saat: 16:49

İlçe ziyaretinin durağı Samandağ oldu

Hatay Valisi Erdal Ata, il genelinde sürdürdüğü ilçe ziyaretlerine Samandağ ile devam etti. Vali Ata, Samandağ Kaymakamı Murat Kütük ve Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ziyareti öncesi ilçede YİKOB tarafından yapımı sürdürülen inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu’ndan gelinen nokta hakkında bilgiler aldı.

Samandağ Kaymakamı Murat Kütük’ü makamında ziyaret eden Vali Ata,  ilçenin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında brifing aldı. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Samandağ Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Ata, belediye girişinde Başkan Nehir ve belediye personeli tarafından alkışlarla karşılandı.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in makamında ağırlanan Vali Ata, yapılan saldırıdan dolayı Nehir’e geçmiş olsun dileklerini ileterek, ilçede yürütülen projeler ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"