Manuş Baba geliyor

Yayınlanma Zamanı : 28 Haziran 2018 Saat: 13:18

Manuş Baba geliyor

Samandağ Kalkındırma Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Samandağ Belediyesi tarafından da desteklenen 14 Temmuz Evvel Temmuz Festivali 11 Temmuz’da başlıyor. Dört gün sürecek olan, festivalde Samandağ Kalkındırma Derneği konser verecek olan müzik grupları ve sanatçıları da belirledi.

Evvel Temmuz Festivali’nin ayrılmaz bir parçasını oluşturan Ali İsmail Korkmaz Festival Alanı’nda düzenlenen konserler 11 Temmuz’da Kaldırım Müzik Topluluğu, 12 Temmuz’da Yüksek sadakat, 13 Temmuz’da Mazlum Çimen ile devam ederken,  festivalin 14 Temmuz’daki final gecesinde ise son günlerin en çok dinlenen şarkısı Manuş Baba sahne alacak.

Samandağ Kalkındırma Derneği yönetimi, 11-14 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Evvel Temmuz Festivali”ne ve konserle taçlanacak olan etkinliklere herkesi davet ederken, festivalle ilgili hazırlıkların devam ettiğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"