Yeni milletvekilinden ilk açıklama

Yayınlanma Zamanı : 25 Haziran 2018 Saat: 10:59

Yeni milletvekilinden ilk açıklama

İskenderun’da ülkücü hareketin sevilen ismi, MHP’nin gülen yüzü İbrahim Gül, 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sonuçlarına göre, Hatay’ı TBMM’de temsil edecek olan MHP’li iki milletvekilinden biri olmayı başardı. Diğer adaylardan farklı bir seçim stratejisi ortaya koyarak zafere ulaşan Gül, seçim sonuçlarını birinci sıra adayı Lütfü Kaşıkçı ve partililerle birlikte Antakya Yüksek Kurulu’nda takip etti. Sonuçların açıklanmasının ardından ilk değerlendirmeyi yapan Hatay’ın yeni iki milletvekili Lütfü Kaşıkçı ve İbrahim Gül, kendilerine destek olan olmayan herkese teşekkür ederek, seçim sonuçlarının ülkeye ve millete hayırlı-uğurlu olmasını diledi.

“Ülkücü hareket üzerine düşeni yaptı”

Seçim sonuçlarının netleşmesinin ardından Antakya YSK’nın önünde seçim zaferini kutlayan İbrahim Gül, “24 Haziran seçim sonuçları Türk Devleti’ne ve Türk Milleti’ne, Hatay’ımıza hayırlı uğurlu olsun. Ülkeye, millete hayırlı hizmetler yapacağımız bir dönemi yaşamayı nasip etsin.  Cumhur ittifakına bağlı ve sadık olarak Cumhurbaşkanımızın en yüksek oyla seçilmesi için gerekli çabayı verdik ve üzerimize düşen görevi MHP kadroları olarak tam anlamıyla yaptık. Ülke gelinde, partimizin oyları tüm illerde Cumhurbaşkanımızın seçilmesine tam anlamıyla yansımıştır. Cumhur ittifakının altına imzasını atan genel başkanımızın sözü yere gelmemiştir.  Sözünün gereğini ülkücü hareket yapmıştır, Türk Milleti yapmıştır. Genel başkanımıza Türk Milleti sahip çıkmıştır. Bundan sonraki duruşumuzla da bölgemizde inşallah siyasi faaliyetlerimize devam edeceğiz. Hatay; barış kenti, huzurun şekillendiği, hepimiz birada yaşadığı, bütün etnik kökenlere, dini inançlara rağmen bir arada yaşadığımız ve kardeşlik şehri olarak adlandırdığımız medeniyet şehridir. Bundan sonra da bu kardeşliğin ve huzurun devam etmesi ve sonsuza kadar yaşaması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bizlere destek olan, oy veren vermeyen bütün hemşerilerimizden Allah razı olsun. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim” diyerek, seçim sonrası ilk açıklamasını yaptı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"