Seyyar Sandık için hala şansınız var!!!

Yayınlanma Zamanı : 21 Haziran 2018 Saat: 12:45

Seyyar Sandık için hala şansınız var!!!

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, hastalığı ya da engeli sebebiyle yatağa bağımlı olarak hayatını sürdüren vatandaşların 24 Haziran seçimlerinde rahat oy kullanmaları için bu yıl ilk kez uygulanacak olan seyyar sandık hizmetinden faydalanmaları için önemli bir hatırlatmada bulundu. İl Sağlık Müdürlüğü, daha önce belirtilen sürede “Seyyar Sandık ” talebinde bulunamayan hastaların yarın mesai bitimine kadar başvuru yaparak, planlamaya dahil edilebileceklerini duyurdu.

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü’nün irtibat numarasını da paylaştığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Yüksek Seçim Kurulunca (YSK)24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim’inde oy kullanmak isteyip hastalığı veya engellilik durumu nedeniyle sandığa gidemeyecek olan ve “Seyyar Sandık ” talebinde bulunmayan Evde Sağlık Birimlerimize kayıtlı vatandaşlarımızın 22/06/2018 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen irtibat numaralarını aramaları durumunda İl Sağlık Müdürlüğümüzce yapılacak olan planlamaya dahil edilerek oy kullanabilmeleri için yardımcı olunacağı hususu hastalarımızın bilgisine sunulur. İrtibat: (0326) 213 6127- 216 2419 – 213 8234 – 213 8236”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"