Gelin ve damat nereye bakıyor?

Yayınlanma Zamanı : 18 Haziran 2018 Saat: 12:05

Gelin ve damat nereye bakıyor?

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tosyalı’nın yakışıklı oğlu Yavuz Tosyalı ile Mersin Valisi Ali İhsan Su’nun güzel kızı Zeynep Berna Su’nun Adana Sheraton Otel’de yapılan düğün töreni protokol, politika ve iş dünyasını buluşturdu. Genç çiftin bakışları hep mutluluk yönünde olurken, bu mutluluk dalgası tüm salona yansıdı.

İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı ve MÜSİAD Hatay Şube Başkanlığı görevini de yürüten Fatih Tosyalı, eşi Arife Tosyalı ile birlikte tüm konukları en iyi şekilde ağırladı.

İskenderun Kaymakamlığı görevi sırasında vatandaşların büyük sevgi ve saygısını kazanan Mersin Valisi Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su da her zamanki mükemmel kişiliklerini kızlarının mutluluğuyla birleştirdi.

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan tarafından kıyılan nikâhın ardından genç çiftin mutluluklarına ortak olan davetliler bu güzel tabloda yer aldı. Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik ve Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan da düğün törenine katıldı.

Zeynep Berna ile Yavuz Tosyalı çiftinin nikah şahitliğini; Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik, Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan, Ankara Valisi Ercan Topaca, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Hatay Valisi Erdal Ata, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, DEİK Başkanı Nail Olpak, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı ve gelinin amcası Ahmet Su yaptı.

Bölge valileri ve Ankara Valisi Ercan Topaca’nın da katıldığı düğün törenine sanayi ve iş dünyasının önemli isimleri de katıldı. Tosyalı ve Su Ailelerinin yakınları ve dostlarının katıldığı düğün töreninde İskenderun’dan da protokol ve iş dünyasının tanınmış isimleri de yer aldı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"