Arsuz bu yaz renklenecek

Yayınlanma Zamanı : 18 Haziran 2018 Saat: 16:23

Arsuz bu yaz renklenecek

“Festivaller şehri” sloganının her geçen yıl daha çok yakıştığı Arsuz, bu kez dünyanın en renkli festivalinde Arsuzlular ile misafirlerini buluşturacak. Arsuz Kaymakamlığı ve Arsuz Belediyesi’nin katkılarıyla, Hindistan’ın Holi Bayramı’ndan esinlenerek Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde düzenlenen Color Life Fest, 29 Temmuz Pazar günü  Arsuz Gözcüler Plajı’nda gerçekleşecek.

Türkiye’nin farklı bölgelerinden binlerce kişinin katılımıyla kutlanan festivalde, insanlar rengarenk olmanın coşkusunu Arsuz Sahili’nde yaşayarak evrene pozitif enerjisini saçacak ve unutulmayacak anılar biriktirecek.

Burak Yeter, Cielo, Arem Özgüç, Arman Aydın ve birçok sanatçının katılımıyla insanların mavi ve yeşilin bütünleştiği bir ortamda dilediğince eğlenebilecekleri festivalde gün boyunca DJ performansları, her saat başı renk yağmuru, çeşitli şovlar ve sürpriz gösteriler gerçekleşecek.
Katılımcıların rengarenk olmanın coşkusunu Arsuz’da yaşayacağı Color Life Fest için biletler http://www.biletix.com/etkinlik/V1X05/TURKIYE/tr adresinden temin edilebilecek.

“Arsuz’a bekliyoruz”

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, yaz boyunca Arsuz’un canlı tutulması için düzenlenecek olan kültürel ve sanatsal etkinliklerin yanısıra, festivaler ve çeşitli etkinliklere de destek olduklarını belirterek, denizi, kumsalı, güneşi gibi sıcak kanlı insanlarıyla da dikkat çeken turizm ilçesi Arsuz’a herkesi beklediklerini söyledi.

ÇK Yapım paylaştı: 14 Haziran 2018 Perşembe

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"