Hatay’ın sevgi iklimine yakışan bayramlaşma

Yayınlanma Zamanı : 16 Haziran 2018 Saat: 9:30

Hatay’ın sevgi iklimine yakışan bayramlaşma

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir araya gelen Hatay’ın önemli isimleri, birlik ve beraberlik mesajı vererek bayramlaştı.


Ramazan Bayramı dolayısıyla Antakya Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Orhan Karasayar, Serkan Topal,   2’nci Hudut Alayı Komutanı Piyade Albay  Ahmet Gürbüz, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, İskenderun Üniversitesi Rektör Vekili  Doç.Dr. Yakup Kutlu, Katolik Kilisesi Ruhani Lideri Domenico Bertogli, Musevi Cemaati Temsilcisi Şaul Cenudioğlu,  Alevi Cemati Başkanı Nasrettin Eskiocak, İlçe Kaymakamları,  İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, İlçe Belediye Başkanları, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, HESOB Başkanı Andülkadir Teksöz, kanaat önderleri, dernek ve oda başkanları, siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri adayları ile çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.


Protokol üyeleri birbirleriyle bayramlaşarak, yüzyıllardır bir arada barış ve kardeşlik içerisinde yaşayan Hatay’ın sevgi iklimine yakışır görüntüler oluşturdu.
Bayramlaşma töreni, toplu anı fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

Yaşlılar unutulmadı

Hatay Valisi Erdal Ata, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve protokol üyeleri, bayramlaşma töreninin ardından Hatay il Jandarma Komutanlığı, Hatay Polis Evi’ni ziyaret ederek şanlı Türk askerleri, polisleri ile bayramlaştı.
Jandarma Komutanlığı’ndaki bayramlaşmanın ardından Hatay Huzurevi’ndeki elleri öpülesi yaşlılarla bir araya gelen protokol üyeleri, büyüklerin ellerinden öperek bayramların kutladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"