Validen, ekonominin öncülerine teşekkür

Yayınlanma Zamanı : 05 Haziran 2018 Saat: 16:02

Validen, ekonominin öncülerine teşekkür

Hatay Valisi Erdal Ata, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini, İskenderun’daki Valilik Çalışma Ofisi’nde kabul etti.

Gerçekleşen ziyarette Vali Ata; İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın Hatay ve bölge ekonomisine yön veren kuruluşlardan biri olduğunu belirterek, bu yönüyle Hatay’a yapılan birçok ekonomik yatırıma öncülük ederek Hatay ekonomisinin gelişmesi konusunda gösterdikleri gayretler dolayısıyla Başkan Levent Yılmaz’ın şahsında tüm üyelerine teşekkür etti.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise kabulden dolayı Vali Ata’ya teşekkürlerini ileterek, İskenderun’da ve bölgede yürütecekleri faaliyetlerle üniversite ve iş dünyasının entegrasyonu ve bu işbirliğinin sürdürülebilir olması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"