İşte siyasette kadının gücü

Yayınlanma Zamanı : 05 Haziran 2018 Saat: 16:38

İşte siyasette kadının gücü

CHP Hatay Milletvekili adayı Suzan Şahin, gerçekleştirdiği bir dizi STK ve kurum ziyaretinin ardından İskenderun Dumlupınar Mahallesi esnafını gezdi.

Hatay’da kadın milletvekiline duyulan özlemin perçinlendiği ziyaretlerde, özellikle kadın esnaf Suzan Şahin’i bağrına bastı. Halkın ve esnafın yanı sıra herkesin yakın ilgisi ile karşılanan Şahin, halkın iktidarı için 24 Haziran’da destek isterken, sıkmadık el bırakmadı.

Cadde üzerindeki tüm esnafları eksiz ziyaret ederken, kahvehanedeki vatandaşlarla da görüşmeyi ihmal etmeyen Şahin’in samimi diyaloğu dikkat çekti.  Girdiği her iş yerinde  özellikle kadınlarla güçlü bağ kuran CHP Hatay Milletvekili adayı Suzan Şahin, “İskenderun’daki esnafımızın yanındayız, yakınındayız, her zaman omuz omuzayız. Esnafımız dert küpü.. Sorunların çözümü bizde. Bu sorunlar üzerinde İNCE İNCE çalışıyoruz. Emeğiniz ile varız. CHP, esnafın, işçinin refahı olacak” dedi.

  

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"