İTSO’ya kardeş Oda’dan ziyaret

Yayınlanma Zamanı : 01 Haziran 2018 Saat: 12:39

İTSO’ya kardeş Oda’dan ziyaret

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaşı, meclis üyeleri ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO) Başkanı Levent Yılmaz ve yönetimini ziyaret etti. Biri tarım, diğeri sanayi kenti olan iki ilçenin ekonomiye yön veren isimlerinin buluşmasında, ilçelerin yanısıra, Hatay il ekonomisi ve Oda’ların geleceğe dair hedefleri hakkında istişarede bulunuldu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen seçimle göreve gelen Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaşı’na hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz, meslek komite üyelerimiz ile uyum içerisinde İskenderun’a hizmet etmenin, yeni projeler üreterek bölge ekonomisine katkı sunmanın gayreti içerisindeyiz” derken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaşı da İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"