Yeni girişimciler ders başı yaptı

Yayınlanma Zamanı : 23 Mayıs 2018 Saat: 13:40

Yeni girişimciler ders başı yaptı

İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odası ile İş Kur işbirliğiyle başlatılan KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri İskenderun Esnaf Odaları Birlik Salonu’nda start aldı. İş sahibi olmak isteyenlere ciddi kredi imkanı sunacak olan 10 derslik KOSGEP girişimcilik eğitimlerinin ilk dersinde, kursiyerlerin oldukça heyecanlı olduğu gözlenirken, kadın kursiyerlerin çoğunlukla olması da dikkat çekti.

Kursun ayda iki defa verileceğini ve 5 ay boyunca devam edeceğini söyleyen İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, “İş-Kur ile esnafımıza yönelik gerçekleştirdiğimiz ‘Girişimcilik Eğitim’ kursumuzun ilki bugün başladı. Kurslarımızı ayda iki defa verip beş ayda tamamlamayı düşünüyoruz. Bir sonraki eğitimlerimiz için de başvurularımızı almaya devam ediyoruz. Kursiyerlerimiz kayıt için odamıza yada İş Kur İlçe Müdürlüğümüze giderek kayıtlarını yaptırabilirler. Amacımız; esnafımızın her yönden bilgili ve daha kalifiye olmasını sağlamaktır” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"