Bu eğitim Hatay’da sadece İskenderun’da

Yayınlanma Zamanı : 23 Mayıs 2018 Saat: 14:12

Bu eğitim Hatay’da sadece İskenderun’da

DemirDöküm ve Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi iş birliğiyle hataya geçirilen DemirDöküm Akademi’nin eğitimleri İskenderun da dahil olmak üzere 10 farklı şehirde düzenlendi. Saha organizasyonunu geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen proje kapsamında, 16 farklı noktada iş ortakları ve satış noktalarının çalışanlarına günümüz trendlerine uygun olarak geliştirilmiş, değer odaklı satış eğitimlerinden 354 kişi faydalandı.

İstanbul, Düzce, Bursa, Ankara, Samsun, Adana, Diyarbakır, İzmir ve Antalya illerinin yanısıra Hatay’da sadece İskenderun’da verilen eğitimlerde günümüzün değişen trendleri doğrultusunda müşteri memnuniyetinin sadece ürün bilgisi ve satış teknikleriyle mümkün olmadığını belirten DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, “Tüketicimize sağladığımız avantajları iş ortaklarımız ve satış noktalarımız aracılığıyla artırmayı hedefliyoruz. DemirDöküm Akademi kapsamında iş ortaklarımıza; güçlü markaya giden yol, tüketici beklentilerini anlama, ihtiyaçlara uygun doğru çözümler sunma, ürün ve marka faydalarını marka hizmet kalitesi standartlarında aktarma gibi konu başlıkları altında değer odaklı satış eğitimleri verdik. Bu eğitimler sayesinde müşterilerimize mağazadan içeri girdikleri andan, çıktığı ana kadar, hatta evlerinde ürünlerini kullanmaya başladıkları zamana kadar uzanan yolculuğunda sorunsuz bir deneyim ve memnuniyet sunmayı hedefliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"