Kaymakam, eğitimi yakın markaja aldı

Yayınlanma Zamanı : 23 Mayıs 2018 Saat: 12:57

Kaymakam, eğitimi yakın markaja aldı

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez ile birlikte Karaağaç Zeynel Vidat Kırmızıoğlu ile Hayriye Can Kireççi İlk ve Ortaokullarını ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Okullarda incelemelerde bulunan Kaymakam Sarı sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilere bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

İlçe genelindeki tüm okulları ziyaret ederek, eksikleri tespit etmeye ve çözüm bulmaya çalıştıklarını anlatan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmeleri bizler için oldukça önemli. Bunda öğretmenlerimiz kadar velilerimizin de çaba göstermeleri gerekmektedir” dedi.

Sarı, ayrıca Zeynel Vidat Kırmızıoğlu İlkokulu bahçesine yapılan ek bina inşaatı ile ilgili de bilgiler alırken, Hayriye Can Kireççi İlk ve Ortaokulunun derslik ihtiyacı için girişimlerin başlatıldığını, metruk binaların yıkımını da yakından takip ettiklerini ifade etti.

Gerçekleştirilen ziyarette okul müdürleri ve öğretmenler Kaymakam Sarı’ya göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"