İftar sofrasının bedeli TSK’ya bağışlandı

Yayınlanma Zamanı : 23 Mayıs 2018 Saat: 12:42

İftar sofrasının bedeli TSK’ya bağışlandı

İftar sofrası bedelini bu yıl Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na bağışlayarak örnek bir girişimde bulunan İskenderun Ortodoks Kilisesi Vakfı Başkanı Can Teymur ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kaymakamı Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Tüm İslam âleminin Ramazan ayını tebrik ederek sözlerine başlayan Can Teymur, mübarek Ramazan Ayı’nda geleneksel olarak tertip ettikleri iftar sofrası organizasyonunda bu yıl değişikliğe gittiklerini ve iftar sofrası yerine bağış yapmak suretiyle bu mübarek ayın manevi ikliminde buluşmayı amaçladıklarını dile getirdi.

Ortodoks Kilisesi Vakfı olarak, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na 10 Bin TL çek tanzim etmek suretiyle bağışta bulunacaklarını ifade eden Can Teymur, hazırladıkları bağış çekini TSK Güçlendirme Vakfı İskenderun Şubesi Onursal Başkanı Kaymakam Recep Soytürk’e takdim etti.

Nazik ziyaretleri ve hassas düşüncelerinden dolayı Ortodoks Kilisesi Vakfı Can Teymur ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Kaymakam Soytürk, mübarek Ramazan-ı Şerifin manevi ikliminde TSK Güçlendirme Vakfına bağış yapmak suretiyle gönül köprüsü kuran Can Teymur’u ayrıca tebrik ederek, bu vesileyle de Ortodoks Kilisesi cemaatine de selam ve muhabbetlerini iletti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"