19 Mayıs’a kitaplarla yolculuk için son 3 gün

Yayınlanma Zamanı : 17 Mayıs 2018 Saat: 10:22

19 Mayıs’a kitaplarla yolculuk için son 3 gün

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın kutlama etkinlikleri kapsamında İskenderun İlçe Halk ve Çocuk Kütüphanesi’nde ‘19 Mayıs Kitap Sergisi’ açıldı. Atatürk’ün yazdığı kitapların yanısıra, Atatürk’ü anlatan kitaplar dâhil, milli mücadele yıllarını ve kahramanlarını anlatan kitapların yeraldığı sergi 19 Mayıs’a kadar ziyaretçilerini bekliyor.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla başta gençler olmak üzere herkesi sergiye davet eden İskenderun İlçe Halk ve Çocuk Kütüphanesi Müdürü Harika Leyla Yaman, “19 Mayıs sergimizi her yıl olduğu gibi bu yıl da açtık. Sergimiz Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili her tür bilgiyi ve onun yaşantısını kapsıyor. Gençlerimiz de dâhil olmak üzere tüm halkımız kütüphanemize gelerek sergimizi ziyaret edip, kitaplarımızdan ücretsiz yararlanabilirler. 19 Mayıs Cumartesi gününe kadar açık kalacak olan sergimize tüm halkımızı davet ediyoruz. Gelip hem sergimizi görün, hem de 19 Mayıs mücadelesinin önemini ve Atatürk’ü anlatan birbirinden farklı kitapları okuyun” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"